Загальна інформація

В університеті навчається близько 60 іноземних студентів, які направляються Міністерством освіти і науки України та навчаються за кошти фізичних осіб.

Серед студентів-іноземців Хмельницького національного університету є громадяни майже з 20 країн світу, переважно з Туркменістану, Азербайджану, Китаю, Німеччини, Туреччини, Йорданії, Узбекистану, Молдови, Хорватії, Ємену, Греції, Африки.

Найпопулярнішими серед іноземних студентів є кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра менеджменту та адміністрування та кафедра комп’ютерних систем та інформаційних технологій.

Чинниками, що сприяють вибору іноземними громадянами навчального закладу є здебільшого висока якість освіти та престижність диплому.

Викладання для іноземних студентів здійснюється двома мовами: українською, англійською.

На підготовчому відділенні студенти вивчають українську мову. Окрім мовної підготовки, слухачі підготовчого відділення мають можливість покращити свою базову освіту з математики, біології та фізики.

Після успішного складання випускних іспитів слухачі підготовчого відділення отримують державні сертифікати та можуть бути зараховані на перший курс обраного ними факультету Хмельницького національного університету як і будь-якого іншого навчального закладу України.