Підготовче відділення для іноземних студентів

Мовна програма (українська мова) викладається на підготовчому відділенні для іноземних громадян Хмельницького національного університету (ХНУ). За час існування підготовчого відділення близько 300 іноземних громадян з усього світу отримали знання, необхідні для подальшого навчання в ХНУ та інших вищих навчальних закладах України.

Навчання проводиться за типовими навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Студенти підготовчого відділення вивчають такі дисципліни: українська мова, математика, інформатика, хімія, біологія (для тих, хто бажає в майбутньому навчатися на медичних спеціальностях).

Вартість навчання 10 місяців – 26200 грн

Вартість навчання 5 місяців – 13400 грн

Вступна кампанія на підготовче відділення проходить протягом року.

Наприкінці курсу студенти повинні скласти іспити.

Умови проживання для студентів підготовчого відділення такі ж, як і для іноземних студентів, які навчаються на інших академічних факультетах.