Іноземні громадяни та особи без громадянства можуть вступати та навчатися у Хмельницькому національному університеті за ступенем бакалавра та магістра за власний кошт або на підставі міжурядових угод. За акредитованими освітніми програмами (спеціальностями) навчальний процес триває:
- 4 роки для бакалаврату;
- 1,5..2,0 роки для магістратури;
- 4 роки для програми Ph.D.
Загалом навчання в Університеті проводиться українською, а на окремих програмах (спеціальностях) – англійською мовами:
- іноземні громадяни, які планують навчатися за україномовною програмою, але не володіють мовою навчання, вступають на підготовче відділення на 10 місяців для вивчення української мови та інших предметів, передбачених програмою;
- іноземні громадяни, які планують навчатися за англомовною програмою, зараховуються до університету за результатами співбесіди.
ЯК ВСТУПИТИ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У 2024-2025 РОКАХ
Подайте заявку в Університет і отримайте запрошення на навчання.
Заявку та документи можна надсилати за адресою:
Документи для оформлення запрошення:
- Скан-копія закордонного паспорта (сторінка з фото);
- Сканована копія підписаної згоди на обробку персональних даних (написати від руки ПІБ, дату та поставити підпис);
- Сканована копія атестата про середню освіту (документ, отриманий після закінчення середньої школи) з транскриптом. У разі необхідності Університет може зробити запит на переклад шкільної документації українською або англійською мовами для перевірки предметів та оцінок;
- Лише для навчання за ступенем магістра – сканована копія атестата про середню освіту з транскриптом та дипломом бакалавра.
На підставі цієї інформації Університет складає офіційне запрошення на навчання та надсилає його абітурієнту.
2. Оплатити на сайті комплекс послуг інформаційно-консультаційного забезпечення державного підприємства, уповноваженого МОН України http://intered.com.ua/pay
3. Подати заяву на отримання візи D в Посольстві України за кордоном mfa.gov.ua/en/consular-affairs
Документи про освіту мають бути затверджені Міністерством освіти країни, яка видала документи, та легалізовані Міністерством закордонних справ цієї країни. Також має бути нотаріально засвідчена копія документів про освіту, перекладених українською мовою. Під час отримання візи всі вищезазначені документи легалізуються в Посольстві України.
При отриманні візи «D» для навчання необхідно повідомити відділ у справах іноземних студентів про дату свого приїзду (номер рейсу або автобуса).
4. Скласти вступні іспити, в тому числі дистанційно, у своїй країні.
Рівень знань оцінюється за шкалою: високий, достатній, недостатній. За результатами співбесіди приймається рішення про зарахування.
5. Почати заняття, в тому числі дистанційні.